Antares na Patronite!

Drodzy Kibice i Sympatycy Antaresu!

Wielu z Was kieruje w różny sposób pytania do nas odnośnie wsparcia klubu. Tytaniczna praca zarządu i osób blisko związanych z drużyną zaczęła przynosić wymierne efekty, dzięki którym Antares ciągle się rozwija. Nie każdy jest jednak w stanie nas wesprzeć - z różnych powodów i przeszkód, które pojawiają się na drodze. My chcemy to umożliwić. Dlatego też, Antares Zalasewo jako jeden z prekursorów w wielkopolskiej piłce, dołączył do inicjatywy i projektu, jakim jest Patronite.

Chcesz mieć realny wpływ na budowę klubu? Wesprzeć nas w codziennym funkcjonowaniu i przyczynić się do codziennego podnoszenia jego poziomu? Współtworzyć coś, co może stać się wyjątkowe, nawet w regionalnej skali? Teraz dajemy taką możliwość - kliknij tutaj, żeby zobaczyć nasz profil i zobaczyć, co konkretnie chcemy osiągnąć. Gwarantujemy, że każde wsparcie wiąże się ze zobowiązaniem z naszej strony, ale i nagrodą dla Ciebie, Patronie.

Jednak, żeby nie pozostawiać wszystkiego Wam - w kilku krótkich krokach wyjaśnimy, na czym cała idea polega i jak to wszystko funkcjonuje.

Jak zapewne większość z Was się orientuje, prowadzenie klubu to prawdziwa masa wydatków związana z różnej maści opłatami wobec związku piłkarskiego, sędziów, wynajmowania boiska, dni meczowych itd. Antares utrzymuje się obecnie ze składek członkowskich oraz dotacji od Gminy Swarzędz, co pozwala pokrywać większość zobowiązań. Jednak by się rozwijać, mierzyć wyżej i dalej - przydałoby się wskoczyć na wyższy poziom, który pozwoli nam na funkcjonowanie także na wyższych poziomach.

Idea Patronite polega na tym, że Wy, dobroczyńcy, którzy postanowią nas wesprzeć, także będą czerpali z tego różnego rodzaju korzyści - o których więcej informacji znajdziecie na naszym profilu (https://patronite.pl/Antares). Kwota wsparcia może być różna - przygotowaliśmy progi i nagrody w różnym zakresie - od 5 do 500 zł, każdy znajdzie coś dla siebie, a dla nas nawet najniższa kwota wsparcia stanowi ogromną pomoc, za którą na pewno się odwdzięczymy.

Wsparcie przekazywane jest regularnie co miesiąc, jednak można je w każdej chwili zakończyć, bądź też zmienić jego wysokość. Żeby pomóc Antaresowi musicie się zarejestrować na Patronite jako Patroni - jest to bardzo proste, gdyż wystarczy mieć konto na facebooku. Do samego przelewu potrzebne jest konto na Paypal - zajmuje to kilka minut i jest bardzo proste. Następnie decydujecie ile chcecie przekazać pieniędzy i to wszystko!

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszym profilem na Patronite - https://patronite.pl/Antares. Znajdziecie tam nasze cele, trochę więcej o inicjatywie i wszystko, co oferujemy Wam w zamian, gdyż na Patronite korzystają obie strony. Poświęćcie te parę minut na lekturę, przekażcie informacje znajomym - może w kimś tli się ogień Mecenasa Sportu w mniejszej skali i właśnie poprzez współpracę z nami będzie mógł się realizować, tworząc coś unikatowego?

Wkrótce więcej informacji o naszym projekcie, pierwszych krokach oraz wszystkim co z tym związane. Śledźcie nas koniecznie!