Czas na pierwszy sparing

Nareszcie! Zawodnicy Antaresu Zalasewo po raz pierwszy tej zimy wybiegną na boiska i rozegrają mecz towarzyski. W niedzielę 11 listopada o godzinie 20:00 do Swarzędza przyjedzie GTS Phytopharm Klęka.

Po długim okresie treningów bez grania, w końcu to na co każdy fan piłki czeka najbardziej - rywalizacja! Nasz dzisiejszy przeciwnik bardzo dobrze sobie radzi w rozgrywkach A-klasy; rundę jesienną Phytopharm zakończył na wysokim, czwartym miejscu - przegrywając zaledwie jedno spotkanie w pierwszej części sezonu! Zawodnicy z Klęki mierzą w awans do okręgówki, to silny i zgrany zespół. Na pewno podopieczni duetu trenerów Lutomski-Brzeziński będą mogli sprawdzić się na tle mocniejszego rywala i przede wszystkim poćwiczyć grę w defensywie oraz organizację gry. Dodatkowo, będzie to szansa na przetestowanie nowego ustawienia, a także okazja dla nowych zawodników do pokazania się w warunkach meczowych.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Swarzędza!