Jeden z najtrudniejszych wyjazdów przed nami!

Ależ ciężka przeprawa czeka Antares w nadchodzącej kolejce! W niedzielę o godzinie 15 zmierzymy się w Gułtowach z miejscowym GKS-em, a stawka meczu będzie niebagatelna - zwycięstwo zapewnia awans do A-klasy w przyszłym sezonie oraz podtrzymuje szanse zalasewian na osiągnięcie najwyższego stopnia podium na koniec rozgrywek. Zadanie jednak jedno z najtrudniejszych, gdyż ekipa gospodarzy jest bardzo niegościnna w meczach na własnym terenie.

GKS Gułtowy zdobył w sumie 33 oczka w tegorocznych rozgrywkach, w tym aż 25 na własnym stadionie. Jedynie Meblorz dał radę ograć gospodarzy, a ostatnio Łopuchowo w szalonych okolicznościach wydarło remis. Gułtowianie mają jeszcze iluzoryczne szanse na zajęcie czwartego miejsca na koniec rozgrywek, ale awans pozostaje wyłącznie w strefie marzeń, wystarczy że w szalenie istotnym w perspektywie walki o podium meczu Owińska wywalczą punkt z Rożnovią i GKS straci już nawet matematyczne szanse na awans.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami, po wyrównanej i twardej walce padł remis 1:1, gdzie GKS strzelił bramkę w doliczonym czasie drugiej połowy. Ten mecz dodatkowo motywuje zawodników Antaresu do rewanżu i odegrania się za jesienne wydarzenia. Zalasewianie na pewno mają coś do udowodnienia i będą chcieli przywieźć z delegacji komplet punktów. Dodatkowym smaczkiem będzie pojedynek dwóch najlepszych strzelców obecnego sezonu: Kofla z GKS-u (22 gole) i Nazarevicha (21 trafień).

Zapraszamy serdecznie naszych wiernych fanów, pomóżcie nam odnieść kolejne zwycięstwo i walczyć o pełną pulę na tym arcytrudnym terenie! Niedziela, godzina 15 - serdecznie zapraszamy!