Niepruszewo lepsze od Antaresu

W kilkustopniowym mrozie przyszło zmierzyć się ekipom Antaresu i Niepruszewa na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu. Po rozegraniu trzech 30-minutowych tercji ze zwycięstwa mogli cieszyć się przyjezdni, którzy pokonali zalasewian w stosunku 4:2.

Na początku spotkania Klimczak wykorzystał prostopadłe podanie Białacha ze środka pola i wyprowadził Antares na prowadzenie. Kolejne trzy bramki zdobyli gracze NKSu. W trzeciej tercji Bączyk uruchomił Nazarevicha, a ten uprzedził bramkarza i wbiegł z piłką do bramki. Wynik meczu pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił zawodnik z Niepruszewa. Mimo porażki, Antares po raz kolejny może być zadowolony ze swojej postawy na tle wyżej notowanego rywala.

Kolejnym przeciwnikiem zespołu z Zalasewa będzie A-klasowa Clescevia Kleszczewo. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 4 marca w Swarzędzu.

Swarzędz sztuczne boisko, 25.02.2018r. (godz. 16:00)

Antares Zalasewo – NKS Niepruszewo 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)