Ostatni mecz w roli gospodarza

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, czas na ostatni mecz w roli gospodarza! Terminarz wylosowany przed sezonem zadecydował, że ostatnie trzy spotkania zagramy na wyjazdach, więc tym bardziej zapraszamy wszystkich naszych sympatyków! W niedzielę, o godzinie 11:00, na sztucznej płycie Stadionu Miejskiego w Swarzędzu Antares Zalasewo podejmie drużynę Lidera Szczytniki Czerniejewskie.

Niewątpliwie to gospodarze są faworytem spotkania. Antares jest rozpędzony, wygrał 4 kolejne spotkania z rzędu i pewnie zmierza ku A-klasie. Na drugim biegunie jest ekipa ze Szczytnik - goście nie zdobyli jeszcze punktu w tej rundzie, i o ile jeszcze niedawno nawiązywali równorzędną walkę z przeciwnikiem, tak ostatnie dwa spotkania to wysokie i bolesne porażki z Uchorowem i Łopuchowem.

W pierwszym meczu rozegranym w Żydowie w towarzystwie orkanu, zalasewianie rozgromili Lidera aż 8:0. Przed spotkaniem kadra gospodarzy jest w bardzo dobrych nastrojach, zmobilizowana i skoncentrowana na ostatecznym celu, który wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Jednak takie momenty są najbardziej zdradliwe - dlatego wszyscy są maksymalnie skupieni na kolejnych krokach. Pierwszym z czterech jest mecz z Liderem Szczytniki Czerniejewskie i liczą się w nim tylko 3 punkty. Nie ma mowy oczywiście o żadnym lekceważeniu rywala, ale zwycięstwo jest jedyną akceptowalną opcją w tym wypadku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy naszych wiernych kibiców, których coraz liczniejsza grupa stawia się na każdym kolejnym meczu - także na tych wyjazdowych! Dziękujemy Wam za wsparcie i ponieście nas jeszcze raz do zwycięstwa - tym razem z Liderem.

Po kolejne 3 punkty!