Zapowiedź: Antares - KS Łopuchowo

Nadchodzi kolejne spotkanie, o którym chcielibyśmy wszystkich naszych fanów poinformować i serdecznie zaprosić, ale tym razem będzie ono wyjątkowe z kilku powodów - Antares kontra Łopuchowo, niedziela o godzinie 16:00 w Zalasewie - nie może Cię tam zabraknąć!

Przede wszystkim będzie to bój o ligowe punkty, bardzo potrzebne po słabym starcie w nowym sezonie. Przyjeżdża rywal, który wystartował gorzej od nas - KS Łopuchowo w pierwszych trzech meczach zanotował komplet porażek, także z pewnością goście będą zmotywowani do zdobycia pierwszych oczek w tej rundzie. Nasze batalie w ubiegłych rozgrywkach były bardzo zacięte i z pewnością także tym razem Antares będzie musiał zaprezentować dobry poziom, aby osiągnąć pozytywny rezultat w meczu.

Meczu, który będzie pierwszym dla "domowego" boiska zalasewian w A klasie. Wreszcie będziemy mogli z całą pewnością powiedzieć, że gramy u siebie i wykorzystać atut naszego boiska w rywalizacji z groźnym przeciwnikiem. Dodatkowo, będziemy gościć przedstawicieli WZPN-u, którzy nagrodzą Antares za mistrzostwo w poprzednich rozgrywkach. Wobec takich okoliczności, zawodnicy muszą dać z siebie wszystko, zostawić zdrowie i serce na boisku oraz wyszarpać w końcu zwycięstwo tak, aby świętowanie mogło być pełne, a radość nie była przysłonięta słabym początkiem rozgrywek.

Ponadto mecz z Łopuchowem rozpoczyna nasz tygodniowy maraton, w którym czeka nas także batalia pucharowa. Nie pozostaje nam nic innego, jak w bojowych nastrojach przygotowywać się do nadchodzącego starcia. Tylko 3 punkty!