Zapowiedź: Antares - LKS Kicin

Na zakończenie 12 kolejki grupy I poznańskiej klasy B, Antares Zalasewo podejmie na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Swarzędzu LKS Kicin. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 18:00.

W nadchodzącym spotkaniu to gospodarze będą faworytem. Antares jest w dobrej dyspozycji, a trenerzy mogą korzystać praktycznie ze wszystkich zgłoszonych do gry zawodników. W pozostałych dwóch starciach rundy jesiennej zalasewianie będą walczyli o spędzenie zimowej przerwy na podium "Serie B".

Ekipa z Kicina co prawda okupuje dolne rejony tabeli (7 punktów w 10 spotkaniach i odległe 10 miejsce), ale na pewno jest rywalem niewygodnym. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że goście wszystkie dotychczasowe mecze rozegrali właśnie na wyjazdach, a więc są przyzwyczajeni do roli, która ich czeka. Na pewno nie położą się przed faworyzowanym rywalem, co pokazali już w tym sezonie, chociażby wywożąc punkt z Lipy, czy zgarniając komplet w Uchorowie.

Kluczem do tego pojedynku wydaje się być przede wszystkim pokora i realizowanie założeń taktycznych, co w ostatnim czasie szwankowało w szeregach Antaresu. Jeżeli zalasewianie wzniosą się na poziom, który już pokazywali w tym sezonie i zagrają swój najlepszy futbol, niedzielny wieczór powinni spędzić w dobrych nastrojach. Ponadto trzeba podkreślić, że wobec tak płaskiej tabeli, każde kolejno zdobywane oczko jest szalenie istotne.

Zwycięstwo jest celem, wszyscy na pokład, 3 punkty muszą tym razem zostać w domu!

Serdecznie zapraszamy!