Czas na żniwa!

Nieco żartobliwie, ale jednak całkiem poważnie rozpoczniemy kolejny meczowy tydzień, w którym w bardzo krótkim okresie przyjdzie nam się zmierzyć z obiema seniorskimi drużynami Kłosa Zaniemyśl. Dzisiaj o godzinie będziemy mieli okazję mierzyć się z zespołem Kłosa II w ramach rozgrywek ligowych. Gracze z Zaniemyśla w ubiegły weekend zdobyli swoje pierwsze oczko remisując na wyjeździe z ekipą Łopuchowa. W tych okolicznościach gospodarze niedzielnej rywalizacji na boisku w Zalasewie wyrastają na faworytów spotkania.

Natomiast we wtorkowym meczu faworytami zdecydowanie będą goście. O godzinie 20:00 w Swarzędzu w ramach 1/32 okręgowego Pucharu Polski Antares podejmie pierwszą drużynę Kłosa, zajmującego aktualnie pozycję vicelidera poznańskiej klasy okręgowej. W poprzedniej rundzie ekipa z Zaniemyśla rozbiła drużynę Wielkopolski Komorniki 11:2, co tylko podkreśla, jak ciężkie zadanie czeka zalasewian w nadchodzącym starciu.

Zapraszamy wszystkich kibiców serdecznie na nadchodzące starcia, emocji na pewno nie zabraknie!

Niedziela, 16:00 Antares Zalasewo - Kłos II Zaniemyśl (w Zalasewie)

Wtorek, 20:00 Antares Zalasewo - Kłos Zaniemyśl (Stadion Miejski w Swarzędzu)