Wrócić na zwycięskie tory

Już w sobotę o godzinie 16:00 Antares Zalasewo podejmie LKS Baborówko. W meczu przy ul. Kórnickiej w Zalasewie zmierzą się dwa zespoły, które znajdują się w zupełnie innych sytuacjach.

Baborówko zaczęło łapać wiatr w żagle - po katastrofalnym starcie i trzech porażkach w trzech meczach, sensacyjnie zdobyli punkt z faworyzowanymi Bykami Obrowo. Dało im to solidnego kopa, dzięki czemu w ubiegły weekend rozbili u siebie Arkę Kiekrz 4:1. Aktualnie z 4 punktami zajmują 11 lokatę w tabeli.

Zalasewianie z kolei pierwszy raz w tym sezonie przegrali (3:1 z Lipą), a ponadto w środku tygodnia stracili punkty remisując z Otorowem. Po świetnym początku przyszła delikatna zadyszka i dzisiejsze zwycięstwo, bo nie można mówić o innym celu w tym spotkaniu, może udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Jeżeli Antares chce utrzymać kontakt z czołówką to musi to spotkanie wygrać. Oczywiście podchodzimy do meczu z pełnym szacunkiem do rywala, ale te 3 punkty trzeba wybiegać i wyszarpać zostawiając całe serce na murawie. Kluczowa będzie koncentracja i skuteczność - największe mankamenty graczy w bordowych strojach.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspierania nas w boju o kolejne ligowe punkty. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00.