Zapowiedź: Zawisza Dolsk - Antares

Wreszcie! Po krótkiej przerwie, wracamy do prawdziwego, ligowego grania! Antares Zalasewo rozegra swój pierwszy mecz w Serie A - a celem jak zawsze zwycięstwo! Czy uda się strzelić pierwszą bramkę, zdobyć pierwsze punkty? Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do Dolska, gdzie w sobotę o godzinie 17:00 zagramy z miejscowym Zawiszą.

Okres przygotowawczy zakończony, zasłona dymna przed rywalami ligowymi postawiona - jako beniaminek będziemy na pewno powiewem świeżości w poznańskiej klasie A. Wiele już napisano i powiedziano o nadchodzących rozgrywkach, pora zweryfikować postawione hipotezy na zielonej murawie.

Na inaugurację przyjdzie nam się mierzyć z innym beniaminkiem - Zawiszą Dolsk. Dość odległy wyjazd, teren na który zagramy po raz pierwszy, z rywalem, który może i awansował dopiero do wyższej ligi, jednak bardzo dobrze już zna jej realia - gracze z Dolska wiele sezonów spędzili właśnie na tym poziomie rozgrywkowym. O rywalach nie wiemy zbyt wiele, ciężko zatem wyrokować jak ułoży się spotkanie, czy też jaką taktykę zastosują w nadchodzącym meczu.

Pozytywem jest w końcu cecha charakterystyczna zalasewian - czyli szeroka i pełna kadra, a dzięki konkurencyjności i zdrowej rywalizacji, można wycisnąć więcej z potencjału zespołu. Czekaliśmy też z transferami, trzymając nieco w tajemnicy personalia i same fakty, chociaż w relacjach można już było trochę na ten temat wniosków wyciągnąć - mamy nadzieję, że nasze wzmocnienia szybko wkomponują się w zespół i pomogą osiągnąć możliwie najlepszy sportowy wynik - rozpoczynając już od pierwszej kolejki.

Jak rozpocznie się ten historyczny sezon dla Antaresu? Zespół jest skoncentrowany i zmobilizowany, aby uniknąć falstartu i sięgnąć po 3 punkty. Zapraszamy do Dolska i do boju Antares!