Aktualizacja statystyk klubowych

Wraz z końcem 2018 roku na naszej stronie internetowej zaktualizowane zostały zbiorcze statystyki obrazujące historię występów poszczególnych zawodników w barwach Antaresu Zalasewo. Baza danych znajduje się w zakładce "O Klubie". Najobszerniejszą statystykę dotyczącą liczby oficjalnych meczów w Antaresie znajdziecie tutaj.

Według stanu na dzień 31 grudnia 2018 r. rekordzistą pod względem liczby spotkań rozegranych dla drużyny z Zalasewa jest Łukasz Białach, który od 2009 roku aż 223 razy zakładał koszulkę Antaresu, zdobywając w tym czasie 25 bramek i notując 44 asysty.

Najskuteczniejszym strzelcem w historii zespołu jest Bartosz Lutomski (85 goli w 156 meczach). Nasz grający trener przewodzi również w klasyfikacji asystentów (53 asyst).

Co ciekawe, od sierpnia 2009 roku w Antaresie zagrało oficjalnie aż 116 zawodników.

W trakcie minionej rundy jesiennej kilku zawodników Antaresu odnotowało swoje jubileuszowe oficjalne występy (licząc spotkania ligowe i pucharowe):

150 - Bartosz Lutomski (15.09 Pogoń Książ Wlkp)

50 - Michał Strużyński (28.08 Jurand Koziegłowy)

50 - Paweł Mrozek (14.10 Pelikan Niechanowo)

50 - Michał Przybył (18.08 Zawisza Dolsk)

50 - Andrii Nazarevych (09.09 KS Łopuchowo)