Kolejna walka o ligowe punkty!

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po pełnym zwrotów akcji meczu z Dolskiem, a już przychodzi nam wrócić na ligowe boiska - w sobotę o godzinie 15:00 w Owińskach zmierzymy się z drużyną Juranda Koziegłowy!

Nie da się ukryć - to gospodarze będą faworytem tego spotkania. Jurand rozpoczął rundę w najlepszy możliwy sposób i pokonał na swoim boisku dotychczasowego wicelidera i niepokonaną ekipę Lechity Kłecko, czym udowodnił, że należy się z nimi liczyć i jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa w tym sezonie. Wygrana skromna - 1:0, jednakże bardzo cenna i jednocześnie pokazująca defensywną siłę graczy Juranda.

Z kolei Antares mimo fatalnego początku, odwrócił losy batalii z Zawiszą i wywalczył remis na własnym boisku. Oczko cenne w walce o utrzymanie, ale mimo wszystko spory niedosyt pozostał.

W zeszłej rundzie w Swarzędzu mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. W poprzednim sparingu zwyciężył Jurand. Czy tym razem wygra Antares? Na pewno zespół powalczy, chociaż już na początku wiosny zalasewianie muszą się zmagać z brakami kadrowymi - w spotkaniu nie zagrają na pewno kontuzjowani Marciniak, Zadencki i Sowiński; z kolei Biernaczyk będzie musiał odcierpieć karę zawieszenia za czerwoną kartkę. Dobrą wiadomością jest za to powrót do kadry meczowej Klimczaka.

Zapowiada się bardzo ciekawy i ciężki mecz, spotkają się ze sobą dwie ekipy, które lubią grać piłką, a przynajmniej starają się to robić. Serdecznie zapraszamy do kibicowania! TYLKO ANTARES!