Koniec okresu przygotowawczego

Krótki, bo zaledwie 5-tygodniowy okres przygotowawczy za nami. Antares rozegrał 5 sparingów oraz dodatkowo mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. Wykonana praca oraz wyniki meczów kontrolnych mogą napawać umiarkowanym optymizmem przed zbliżającym się sezonem ligowym.

WYNIKI:

Helios Bucz – Antares 3:2 (Bączyk, Pluta)

Antares – Poznań FC 0:5

Antares – Pogrom Luboń 6:2 (Sowiński x 2, Białach, Bączyk, Przybył, samobójcza)

Antares – Przemysław Poznań (juniorzy) 8:5 (Nazarevych x 3, Winkowski, Sowiński, Michał Adamski, Radziński, Andrzejewski)

Antares – Błękitni Owińska (Puchar Polski) 3:1 (Lutomski x 2, Białach)

Antares – Drużyna amatorska 9:3 (Białach x 3, Bączyk x 3, Bednarczyk, Nazim, Lewandowski)

6 meczów – 4 zwycięstwa, 2 porażki, bramki 28:19

Trzech zawodników zagrało we wszystkich meczach letniego okresu przygotowawczego - Łukasz Andrzejewski, Piotr Bączyk i Grzegorz Balicki. Najwięcej bramek (5) zdobyli Bączyk i Łukasz Białach, ten drugi miał również najwięcej asyst (6).

STRZELCY:

5 – Bączyk, Białach

3 – Nazarevych, Sowiński

2 – Lutomski

1 – Michał Adamski, Andrzejewski, Bednarczyk, Lewandowski, Nazim, Pluta, Przybył, Radziński, Winkowski, samobójcza

ASYSTENCI:

6 – Białach