Ostatni sprawdzian za nami

W ostatnim meczu kontrolnym przed rundą wiosenną Antares uległ na sztucznej trawie w Swarzędzu ekipie Orkana Jarosławiec 1:4. Bramkę dla zalasewian zdobył strzałem z linii pola karnego Artur Putz.

Kolejny mecz Antares rozegra w Wielką Sobotę o godz. 11:00, również na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Swarzędzu. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej podopieczni trenerów Bartosza Lutomskiego i Przemysława Brzezińskiego zmierzą się z Meblorzem.

Swarzędz sztuczne boisko, 24.03.2018r. (godz. 18:00)

Antares Zalasewo – Orkan Jarosławiec 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

Bramki (Antares):

1:2 Putz (asysta Nazarevich)

I TERCJA:

Smykowski – W. Kasperek, Michał Adamski, K. Marciniak, Skowroński – Białach, Zadencki, Putz, Przybył, Biernaczyk – Nazarevich

II TERCJA:

Smykowski – W. Kasperek, Michał Adamski, K. Marciniak, Skowroński – Białach, Zadencki (45-Brzeziński), Putz, Przybył (45-Kramer), Biernaczyk – Nazarevich (45-Derda)

III TERCJA:

Smykowski – Bednarczyk, Michał Adamski, K. Marciniak, Mrozek (75-Skowroński) – M. Strużyński, Putz, Brzeziński, Kramer, Sikora – Derda (70-Białach)