Przed meczem z Kąsinowem

W 21 kolejce rozgrywek poznańskiej B-klasy grupy II, Antares Zalasewo podejmie na własnym boisku przy ulicy Kórnickiej zespół KS Kąsinowo. Mecz odbędzie się w niedzielę 14 maja o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich sympatyków!

Cóż można napisać przed takim spotkaniem... Antares uskrzydlony zwycięstwem z wielkimi rywalami z Uchorowa, po wyspecjalizowanych treningach, podejdzie w dobrej formie i jeszcze lepszych nastrojach do spotkania z drużyną, w której humory są dokładnie przeciwne. Zalasewianie okupują aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli i mając na uwadze hitowe spotkania tej kolejki - Uchorowo zagra z Tarnovią II, a Baborówko podejmie Rożnovię – zrobią wszystko, aby umocnić się na najniższym stopniu podium. Dodatkowym smaczkiem będzie chęć odniesienia pierwszego zwycięstwa na boisku w Zalasewie na wiosnę (dotychczas tylko remis 2:2 z Lipą).

Natomiast zespół z Kąsinowa prezentuje się w obecnej rundzie zdecydowanie poniżej potencjału. W sześciu spotkaniach na wiosnę ponieśli sześć porażek i są najgorzej punktującą ekipą. Bardziej zatrważający jest bilans spotkań wyjazdowych – KS Kąsinowo we wszystkich rozegranych meczach w tym sezonie zdołał ugrać tylko punkt. Na pewno wobec takich liczb będą chcieli się przełamać i zapunktować.

Chociaż Antares jest zdecydowanym faworytem rywalizacji, trzeba podkreślić, że kluczowa będzie w tym spotkaniu koncentracja i narzucenie swojego stylu już od pierwszych minut. Na pewno nie można mówić tutaj o żadnym lekceważeniu rywala, ale w takim spotkaniu 3 punkty są po prostu obowiązkiem i każdy inny wynik będzie gigantycznym rozczarowaniem.