Wraca Serie A!

Wreszcie nadchodzi długo wyczekiwany dzień. Chyba wszystkie osoby związane z Antaresem, chciałyby możliwie szybko zapomnieć o poprzedniej nieudanej rundzie, naznaczonej wieloma bolesnymi porażkami i dobrymi, ale ostatecznie gorzkimi spotkaniami. Wszystko zaczęło się w Dolsku, gdzie przegraliśmy z miejscowym Zawiszą 1:0, tracąc bramkę po stałym fragmencie na samym początku meczu. Falstart.

Rundę zimową Antares przepracował sumiennie i w bardzo dobrych warunkach. W końcu trenerzy mają właściwie pełną kadrę - wznowił treningi długo kontuzjowany Klimczak, jedynie Marciniak i Zadencki leczą obecnie urazy; to wszystko wiązało się nie tylko z wyborem pierwszej jedenastki, ale i meczowej kadry. Taki kłopot bogactwa zwiększa konkurencję w składzie, gdzie nikt nie może być pewien swojego występu, co - podobnie jak to wyglądało w zeszłym sezonie, wznosi zespół na wyższy poziom.

Zawodnicy z pewnością są zmotywowani i będą chcieli odegrać się Zawiszy za ostatnią porażkę. Celem na tą rundę jest spokojnie się utrzymać i zapewnić sobie to utrzymanie najszybciej, jak będzie to możliwe. Pierwsza okazja do zdobycia trzech punktów już jutro. TYLKO Antares!!!

Niedziela, 31 marca, 18:00 - Stadion Miejski w Swarzędzu (sztuczna murawa). Zapraszamy!