Wyjść z kryzysu

W piątej kolejce poznańskiej klasy B gr. I, Antares Zalasewo uda się na wyjazd do Uchorowa, gdzie podejmie miejscowy KS.

Jak niewygodne jest Uchorowo u siebie zdołaliśmy się przekonać już w zeszłym sezonie, gdy dwukrotnie mierzyliśmy się z gospodarzami na ich obiekcie. W Pucharze górą byli uchorowianie, natomiast po ciężkim meczu ligowym, trzy punkty wróciły do Zalasewa. Drużyna Uchorowa zaczęła sezon poniżej własnych ambicji. Trzy punkty w trzech meczach są przeciętnym dorobkiem dla ekipy, która miała celować w awans, jednak trzeba podkreślić, że są to dopiero pierwsze kolejki, a w sezonie pozostało jeszcze bardzo wiele spotkań. Na pewno dużym atutem drużyny KS-u jest ich boisko - małe i wąskie, które znają jak własną kieszeń i to na tym terenie zazwyczaj punktują.

Zalasewianie po znakomitym początku wpadli w dołek formy. Po bardzo dobrych meczach na początku przyszły dwie minimalne porażki po słabej grze - czuć, że w obu tych spotkaniach dało się wycisnąć znacznie więcej. Jednak zawodnicy skupiają się na cotygodniowej pracy, która powinna przynieść korzyści już w najbliższy weekend. Na pewno trzeba będzie zachować koncentrację w defensywie i pokazać swój najlepszy futbol i przede wszystkim zaangażowanie. Tego trochę zabrakło, szczególnie w meczu z Rożnovią.

Walka i gra piłką, to zamierza zaprezentować Antares w Uchorowie i w każdym kolejnym meczu. Oby ten weekend przyniósł sporo radości naszym kibicom, których na mecz serdecznie zapraszamy. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Uchorowie, w niedzielę o godzinie 14.