Plan przygotowań do rundy wiosennej

Już 3 jednostki treningowe mają za sobą zawodnicy Antaresu - jak na razie frekwencja dopisuje, głód gry u wszystkich spory; przerwa zimowa pozwala zatęsknić za futbolówką i kolegami z drużyny. To jeszcze ten etap, w którym nie odczuwa się reżimu przygotowań i nie żałuje każdego serniczka więcej, który trzeba spalić po świątecznej pauzie.

Rozgrywki poznańskiej A-klasy ruszają w weekend 21/22 marca, także przed Antaresem jeszcze całe dwa miesiące treningów oraz spotkań kontrolnych. W tym roku zalasewianie wybiorą się również na krótkie, ale intensywne zgrupowanie do Kołobrzegu, które ma nie tylko poprawić zdolności czysto piłkarskie w zespole, ale też będzie stanowiło pozytywny akcent integracyjny - zwłaszcza dla nowych twarzy w drużynie.

Pełna rozpiska planów Antaresu Zalasowego na zimę 2020 prezentuje się następująco:
wtorki 20:00 - treningi na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Swarzędzu
czwartki 20:00 - treningi na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Swarzędzu
piątki 18:30 - treningi na orliku w Zalasewie

Lista sparingów i kluczowe daty:

2 luty (niedziela) godz. 18:00 w Swarzędzu - KS Fałkowo (B-klasa)
9 luty (niedziela) godz. 18:00 w Swarzędzu - Polonia Poznań (A-klasa)
16 luty (niedziela) godz. 18:00 w Swarzędzu - Helios Bucz (A-klasa)
22 luty (sobota) godz. 16:00 w Kołobrzegu - Helios Czempiń (okręgówka)
1 marca (niedziela) godz. 18:00 w Swarzędzu - Lotnik Poznań (B-klasa)
8 marca (niedziela) godz. 18:00 w Swarzędzu - Przemysław Poznań (jun. st.)
15 marca (niedziela) godz 18:00 w Swarzędzu - Pogrom Luboń (A-klasa)
21/22 marca - początek rundy wiosennej Serie A

Jako, że runda jesienna była w wykonaniu Antaresu po prostu słaba, trzeba ponownie wspiąć się na wyżyny, zostać "rycerzami wiosny" i powalczyć o każde ligowe punkty, które mają dać ostatecznie utrzymanie na poziomie A-klasy.

Jednak najpierw - ciężka praca. TYLKO ANTARES!