Sparingowa porażka

W swoim drugim zimowym sparingu Antares przegrał z CKS Heliosem Czempiń 2:4 (1:1, 1:3, 0:0). Zalasewianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie - na początku spotkania wynik otworzył Nazarevich po asyście Bączyka, w drugiej tercji grający trener Lutomski wywalczył i następnie sam wykorzystał "jedenastkę".

Antares bardzo dobrze zagrał zwłaszcza w pierwszej części meczu, w której był równorzędnym przeciwnikiem dla wyżej notowanego rywala. W drugiej tercji gracze z Czempinia wykorzystali rozluźnienie szyków obronnych gospodarzy i strzelili aż trzy bramki. Ostatni fragment spotkania zakończył się bezbramkowym remisem, chociaż optyczną przewagę posiadali przyjezdni.

Oba zespoły mogły zdobyć jeszcze po kilka bramek, ale szwankowała skuteczność. Najbliżej goli dla Antaresu byli Biernaczyk po ładnej akcji całego zespołu i podaniu Białacha, Brzeziński po rzucie rożnym i Klimczak, któremu dogrywał Troszczyński.

Swarzędz sztuczne boisko, 18.02.2018 r. (godz. 18:00)

Antares Zalasewo – CKS Helios Czempiń 2:4 (1:1, 1:3, 0:0)