Zapowiedź: Antares - Jurand Koziegłowy

Na zakończenie 2 kolejki poznańskiej A-klasy grupy I Antares Zalasewo podejmie we wtorek o godz. 20:00 na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego w Swarzędzu drużynę Juranda Koziegłowy. Przed zalasewianami bardzo ciężka przeprawa z dobrze nam znaną ekipą - z Jurandem nie raz przyszło nam rywalizować w spotkaniach towarzyskich, a także w przeszłości w B-klasowych rozgrywkach.
Po ubiegłotygodniowej wpadce gospodarze skupili się na ciężkiej pracy, wracając do rutyny, która przyniosła sukces w poprzednim sezonie. Nikt już nie myśli o wydarzeniach z Dolska, panuje koncentracja na najbliższym wyzwaniu. A zadanie nie będzie łatwe, gdyż do Swarzędza przyjeżdża A-klasowy rutyniarz, ekipa mocna, zgrana i doświadczona już na tym poziomie rozgrywkowym. W pierwszym meczu Jurand podzielił się punktami z Lechitą Kłecko, także ekipa gości będzie podwójnie zmotywowana, aby zdobyć komplet oczek.
Nadal czekamy na pierwszą bramkę i punkty w Serie A. Czy we wtorek kibice zalasewian będą mogli cieszyć się z pierwszej wygranej w sezonie? Na pewno będziemy świadkami zaciętego pojedynku do ostatnich minut! Serdecznie zapraszamy!